Spotkanie Blogerek Urodowych BeautyFlash | Konkres i Targi LNE Kraków | 5 listopad 2016


Już 5 listopada, czyli dokładnie za 10 dni odbędzie się spotkanie blogerek urodowych o dźwięcznej nazwie BeautyFlash. Owo spotkanie odbędzie się na 34. Kongresie i Targach LNE w Hali Expo w Krakowie i uczestniczyć w nim będzie 50 wybranych, przez redakcję serwisuroda.pl, blogerek. Sam Kongres LNE to już impreza wysokich lotów i samo uczestnictwo i przebywanie tam, to nie lada gratka dla każdego, kto szeroko pojętą tematykę beauty sobie ceni.

Mam tą przyjemność, że spośród wszystkich zgłoszeń, mój kawałek "interentów" również został zauważony i planuję wziąć udział w tym niecodziennym wydarzeniu. Przede wszystkim to świetna okazja, żeby nauczyć się czegoś nowego, zdobyć nowe doświadczenie, ale co najważniejsze i najistotniejsze - poznać Was, blogerki. Te z Was, które czytam, do których zaglądam i których blogi podziwiam.


Ale co my będziemy na tym spotkaniu robić, ktoś zapyta? A no plan jest bardzo złożony, a atrakcji dla nas zaplanowanych co niemiara.
Na początek dadzą nam kompendium wiedzy na temat blogowania na wykładzie pt: "Blogsfera - perspektywy dla blogerów działających i początkujących".
Skoro mądrzymy się o kosmetykach, to sprawdzona zostanie nasza wiedza. Tak! Quiz o nawie "Czy wiesz jak powstaje kosmetyk". Mam nadzieję, że wiem ...
Następnie organizatorzy uraczą nas prezentacją na temat tego dlaczego i czy lepiej iść na manicure do salonu. Przyznam, że bardzo jestem zainteresowana, ponieważ należę do tych osób, które przeniosły się z salonu do domu i wykonuję sobie paznokcie sama.
Prezentacja makijażu w następnej kolejności, to z reguły interesuje wszystkie kobiety.
I na koniec warsztaty, na których w grupach będziemy musiały wykonać kosmetyk z udostępnionych składników. Ciekawie prawda?
Jakby komuś atrakcji było za mało, dodatkowo organizatorzy zaprosili przedstawicieli firm kosmetycznych i blogsfery. I tak oto swoją obecnością uraczą nas firma IKOR, która w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne oraz firma NC Nails Company, która z kolei zajmuje się produktami stylizacji paznokci. A wisienką na torcie będzie wykład blogerki, której chyba nie muszę nikomu przedstawiać, czyli uroczej Candymony. Coraz lepiej, prawda?
Dojazd
Dojazd ważna sprawa, dlatego na stronie serwisuroda.pl oprócz planu naszego spotkania otrzymujemy również wszelkie informacje jak dojechać na targi.  Spod dworca kolejowego będą jechać specjalne autobusy, dowożące interesantów wprost pod halę Expo. Dodatkowo wyznaczone są linie autobusów podmiejskich, które jeżdżą w tamtych kierunkach. Dla zmotoryzowanych udostępniony jest wokół hali parking na kilkaset osób.


Dla mnie to pierwsze takie spotkanie blogerek, więc cieszę się jak małe dziecko. Już nie mogę się doczekać, aż wszystkie z Was, dziewczyny, poznam. Widzimy się dokładnie za 10 dni. Kto się nie może doczekać - łapka w górę ?21 komentarzy:

 1. Ja również odliczam dni ! Do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszcze Wam możliwości udziału :) Może za rok się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto próbować :) trzymam kciuki żeby się udało :)

   Usuń
 3. Będę! Już się nie mogę doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również się nie mogę doczekać :) w takim razie do zobaczenia :)

   Usuń
 4. Miłego spotkania :D
  Powodzenia :D

  Zapraszam :D
  Odwdzięczam się za każą obserwacje :D

  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością będzie świetnie! Mam nadzieję, że w przyszłym roku wezmę udział w tych targach :)
  Dużo o nich czytałam, ale trochę zaspałam ze zgłoszeniem :D
  Pozdrawiam gorącą i zostaję na dłużej :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę udanego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam w planach się zgłosić, tym bardziej, że studiuję w Krk, ale akurat mam zjazd w dodatkowej szkole wtedy :/

  OdpowiedzUsuń